Dla Ciebie

Uwielbiasz czuć się wyjątkowo,
chcesz aby produkty które spożywasz na co dzień odpowiadały twoim upodobaniom. Masz szczególne oczekiwania wobec swojej diety, jesteś alergikiem lub po prostu dbasz o zdrowy styl życia…
jeśli tak, to
KONIECZNIE SKOSZTUJ NASZYCH PRODUKTÓW TAK WYJĄTKOWYCH JAK TY!!!

O nas

Marka Good Stuff powstała z myślą o ludziach mających nietolerancję na gluten i laktozę, ceniących sobie najwyższą jakość i wspaniały smak, niczym nie ustępujący produktom konwencjonalnym. Nasze wyroby powstają wyłącznie ze starannie dobranych składników ekologicznych co gwarantuje że każdy nasz produkt to samo zdrowie i witalność. U nas każdy znajdzie coś dla siebie: łasuch, weganin, sportowiec, a przede wszystkim ten kto ma ochotę na pyszną BIO przekąskę.

https://goodstufffoods.eu/wp-content/uploads/2019/06/cytryna.png
https://goodstufffoods.eu/wp-content/uploads/2019/06/bez-chemii.png

BIO

Wszystkie produkty pochodzą z certyfikowanych upraw.

https://goodstufffoods.eu/wp-content/uploads/2019/06/bez-glutenu.png

BEZ GLUTENU

Nie poczujesz różnicy smakują jak tradycyjne wyroby.

https://goodstufffoods.eu/wp-content/uploads/2019/06/bez-laktozy.png

BEZ LAKTOZY

U nas, jeżeli mleko to tylko roślinne.

Jakość

Tworzymy najwyższej jakości produkty ekologiczne w sposób zrównoważony, dbając o środowisko i naszych pracowników. Nowe technologie towarzyszą nam na każdym etapie produkcji, a zespół naszych technologów dba aby ze starannie dobranych składników powstawały wyjątkowe i smaczne wyroby, pełne wartości odżywczych i zdrowia. Każdy surowiec jest poddawany starannym kontrolom, dzięki czemu masz pewność, że nasze wyroby są w 100% bezpieczne.

Dla kogo

W naszej ofercie odnajdziecie pełną gamę słodkości/zdrowych przekąsek. Zapewniamy, że każdy z Was znajdzie coś dla siebie. Sportowiec wysokobiałkowe przysmaki. Weganin pulchne ciastka, które niczym nie ustępują tradycyjnym. Osoby dbające o dietę zasmakują w słodyczach bez dodatku cukru. A dodatkowo wszystkie wyroby są przeznaczone dla osób nietolerujących glutenu i laktozy.